Misja

 Naszą misją jest zadowolenie Klienta, poprzez dostarczenie mu opakowania lub kompleksowej usługi w 100% spełniającego jego oczekiwania!

 Cechuje nas otwartość umysłu na niestandardowe projekty, oraz wnikliwa obserwacja elastycznie zmieniającego swe właściwości rynku opakowań.

W KARTON-DRUK obowiązuje pewien system wartości, który w naturalny sposób pozwala osiągnąć zamierzony cel długofalowy – rozwój firmy poprzez stale powiększające się grono zadowolonych stałych Klientów.


Indywidualizacja Klienta – nie ma dwóch takich samych opakowań i Klientów o tych samych wymaganiach. Zaprojektujemy i wyprodukujemy każde opakowanie z folii lub kartonu, które jest możliwe do wykonania technologicznie. Z powodzeniem udają nam się również produkcje opakowań i usługi z pozoru niewykonalne:)

Jakość – to nasz priorytet. Na jej najwyższe standardy składają się m.in. takie czynniki jak: ludzki – zgrany i dobrze wyszkolony zespół naszych pracowników oraz rzeczowy - park maszynowy, markowe kartony, folie, farby oraz inne półfabrykaty wykorzystywane w produkcji. Organizację produkcji i usług opieramy na bazie systemu norm ISO:9001.

Rzetelność – produkcję oraz usługi wykonujemy na podstawie umowy z Klientem, ściśle dotrzymując wszystkich jej warunków – cenowych, terminowych oraz jakościowych.

Rzeczowość – dokładnie informujemy Klienta o wszelkich kosztach, terminach oraz innych składowych wykonania zlecenia.

Fachowość– znamy się na tym, co robimy. Zapewniamy merytoryczne doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru materiałów oraz rozwiązań technologicznych.

Komfortowe warunki współpracy – jesteśmy w pełni odpowiedzialni za każdy z etapów produkcji. Dbamy o to, by Klient nie musiał sobie zaprzątać głowy niczym innym, jak płatnością za dobrze wykonaną usługę.

Polityka Prywatności– każdy z naszych Klientów ma z naszej strony gwarancję dotrzymania tajemnicy handlowej wszystkich warunków ustalonych w toku umowy na daną produkcję (cenowych, materiałowych, technologicznych, itp.). Chroni to zarówno interesy naszych Klientów, jak i nasze.

Kierowanie się w biznesie powyższym systemem wartości poskutkowało w rezultacie zaufaniem, jakim darzą nas wieloletni Klienci,

za co bardzo dziękujemy :)