Producent blistrów / Realizacja zamówień

Jako producent blistrów wychodzimy z założenia, że każdy produkt jest niepowtarzalny uważamy, że takie też powinno być jego opakowanie. Zachęcamy Klientów do indywidualizacji wzorów i kształtów opakowań zarówno kartonowych jak i termoformowanych. Zazwyczaj nie generuje to dodatkowych kosztów poza wkładem inwencji w fazie projektowania.

Dysponujemy także szeroką bazą gotowych wykrojników opakowań kartonowych i termoformowanych (skrót do wykrojników tutaj).

Produkcję opieramy wyłącznie na własnym parku maszynowym, w każdym z segmentów produkcyjnych – Drukarni, Opakowań Termoformowanych czy Konfekcjonowalni.

Realizacja zamówień:

  1. do wyceny niezbędne jest przesłanie przez Klienta pliku graficznego wraz z obrysem wykrojnika, w formacie .pdf lub w przypadku opakowania termoformowanego dostarczenie produktu do wykonania prototypu opakowania.

  2. na podstawie otrzymanego materiału wykonujemy pdf i cyfrowy proof, plterowy model z kartonu lub prototyp formy na opakowanie foliowe (zależne od rodzaju opakowania)- do akceptu Klienta.

  3. Po uzyskaniu akceptu, realizujemy zamówienia zgodnie ze specyfikacją zawartą we wcześniejszej korespondencji / zamówieniu.


Czas realizacji zlecenia od momentu akceptu i złożenia zamówienia wynosi do 21 dni w przypadku pierwszej produkcji, do 14 dni w przypadku produkcji powtarzalnych wzorów.

O jakość, powtarzalność i identyfikowalność produkcji dbamy bazując na normach systemu ISO:9001

Prowadzimy dogodny system produkcji na tzw. stan magazynowy. Polega on na wytworzeniu jednorazowo, na bazie deklaracji Klienta większej ilości danego opakowania (wielokrotność zamówienia), magazynowania w KARTON-DRUK i wysyłkach do Klienta na zasadzie wywołań z magazynu. Taki system znalazł duże uznanie wśród naszych Klientów, ponieważ pozwala na obniżenie kosztów produkcji oraz natychmiastową dostępność opakowań.

              pudełko      paleta      paleta      magazyn