Zasady współpracy

Podejmując współpracę z nowym Klientem postępujemy wedle pewnego schematu, który w wieloletniej praktyce okazał się być najskuteczniejszy pod względem organizacyjnym a zarazem najwygodniejszy zarówno dla naszych Klientów jak i dla nas.

Jeżeli Klient nie posiada gotowego projektu opakowania – my go stworzymy wedle jego wymagań, wskazań i potrzeb, zgodnie z możliwościami technologicznymi wyrobu danego opakowania.
Jeżeli projekt już istnieje, przyjmujemy go do wyceny drogą mailową (plik w formacie .pdf), bądź na innym nośniku danych. Dla opakowań foliowych lub pudełkowych wykonywany jest prototyp opakowania.

Po zaakceptowaniu przez Klienta oferty cenowo-produkcyjnej przechodzimy do fazy realizacji zamówienia, która zazwyczaj trwa od 14 – 21 dni.

W stosunku do Klientów cyklicznie powtarzających zamówienia na daną produkcję, stosujemy zasadę utrzymania stanów magazynowych i dostaw na wywołanie. Pozwala to skrócić czas dostawy do minimum oraz zoptymalizować nasze możliwości organizacji produkcji.

W przypadku, gdy wykonywana jest obsługa kompleksowa (druk, produkcja wyprasek, konfekcjonowanie dostarczonego asortymentu), terminy realizacji zasady współpracy ustalane są indywidualnie w zależności od ilości asortymentu oraz stopnia skomplikowania zlecenia.

Produkcje drukowane odbywają się na podstwie cyfrowego proofa lub akceptu Klienta "przy maszynie". Te formy akceptu stanowią podstawę zgodności kolorystycznej wydruku z dostarczonym projektem. Produkcje termoformowane i pudełkowe odbywają się na podstawie wykonanych we wcześniejszej fazie i zaakceptowanych prototypów opakowań.

Osprzęt wykonany i wykorzystywany na potrzeby produkcji pozostaje własnością Klienta (chyba że ustalono inaczej).

Naszą dewizą jest rzetelność w wykonywaniu usług w każdym znaczeniu tego słowa – jakościowym, terminowym i cenowym. Dbamy o to, żeby nasi Klienci mieli poczucie komfortowej współpracy z naszą firmą. Dlatego staramy się dostosować warunki współpracy w taki sposób, by były one jak najdogodniejsze dla Klienta a przy tym możliwe do wykonania w rzeczywistości.