O nas

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1997 roku. Zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych, opakowań termoformowanych, opakowań konfigurowanych typu blister i skin-pack oraz kompleksowo świadczymy usługi konfekcjonowania różnego typu asortymentu w wyżej wymienione typy opakowań. Posiadamy zespół zgranych i doświadczonych pracowników, park maszynowy i i zaplecze produkcyjno – magazynowe, pozwalające na świadczenie szerokiego zakresu usług z zakresu rozwiązań opakowaniowych, bez udziału kooperantów i podwykonawców.

Firma działa na zasadzie trójsegmentowej struktury produkcyjno-usługowej: Drukarni, Działu Produkcji Opakowań Termoformowanych, Konfekcjonowalni wraz z Magazynem. W zakresie działalności każdego z segmentów wykonujemy niezależne produkcje, jak również produkcje i usługi łączone pomiędzy segmentami, w zależności od typu opakowania i wymagań Klienta w stosunku do zakresu naszych usług.

Gospodarka wolnorynkowa opiera się przede wszystkim na prawach konkurencyjności pod względem jakości wykonania w stosunku do ceny, za jaką dany produkt zostanie wytworzony. Dlatego też zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty na produkcję opakowania dla Państwa firmy.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU!

opracowanie projektu opakowania – przygotowalnia przedwykonawcza projektów, osprzętu do maszyn – produkcja opakowania drukowanego / termoformowanego - konfekcjonowanie asortymentu w blistry / pudełka – przygotowanie do wysyłki - magazynowanie - dostawa pod wskazany adres.