O nas

KARTON-DRUK istnieje na rynku opakowań od 23 lat. Produkcjemy opakowania jednostkowe (z papieru i folii - również z materiałów eko-certyfikowanych), opakowania termoformowane konfigurowane typu blister i skin-pack. Usługowo pakujemy na zlecenie asortyment Klienta. Posiadamy zespół zgranych i doświadczonych pracowników, park maszynowy i i zaplecze produkcyjno – magazynowe, pozwalające świadczyć szeroki wachlarz usług z zakresu rozwiązań opakowaniowych, bez udziału kooperantów i podwykonawców.

Firma posiada trzy działy produkcyjno-usługowe: Drukarnię, Produkcję Opakowań Termoformowanych oraz Pakowalnię z Magazynem. W każdym z działów wykonujemy niezależne produkcje, jak również produkcje i usługi łączone pomiędzy działami - w zależności od typu opakowania i wymagań Klienta.

Jesteśmy rzetelni, kompetentni, doświadczeni i dobrze zorganizowani. Stawiamy na wysoką jakość wytwarzanych opakowań i długofalową współpracę z Klientami.

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty na produkcję opakowania dla Państwa firmy.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU!

opracowanie projektu opakowania – przygotowalnia przedwykonawcza projektów, osprzętu do maszyn – produkcja opakowania drukowanego / termoformowanego - konfekcjonowanie asortymentu w blistry / pudełka – przygotowanie do wysyłki - magazynowanie - dostawa pod wskazany adres.