Opakowania Blistry
Opakowania Skin-Pack

Opakowania blistry - Opakowania skin pack.
Różnorodność technologii i konfiguracji zarówno w opakowaniu typu skin-pack, jak i opakowaniu  blister jest dość szeroka. Różnice polegają na użytych typach materiałów i rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Skin-pack jest to w skrócie zapakowanie asortymentu na kartoniku, za pomocą zassania na nim miękkiej folii. Sposób pakowania polecany dla krótkich serii, dużej ilości różnorodnego asortymentu. Nisko nakładowy jeżeli chodzi o uruchomienie produkcji - nie wymaga wykonywania specjalistycznego osprzętu do maszyn zgrzewających.

Opakowania Blistry
Blister
jest opakowaniem wszechstronnym, bardzo dobrze spełniającym funkcje ekspozycyjne. Może mieć formę kartonika z przygrzaną foliową wypraską (karta blistrowa + wypraska), obustronnie foliowym przetłoczeniem, posiadać eurozawieszkę do powieszenia na ekspozytorze lub podstawkę do postawienia na półce. Dowolność kombinacji konstrukcyjnej i materiałowej jest duża, zależna od wizji Klienta i budżetu przeznaczonego na opakowanie. Niezależnie od typu konfiguracji wskazanej przez Klienta, dobieramy materiały, parametry i technologię tak by opakowanie blistrowe spełaniało najwyższe wymagania jakościowe gwarantując trwałą i stabilną termozgrzewalność kart blistrowych, powtarzalność produkcyjną oraz niezmienność parametrów produkcyjnych.    

OPAKOWANIA  SKIN-PACK

Stworzyliśmy osobny serwis, gdzie dokładnie opisujemy technologię skin-pack  → www.skin-pack.pl

skin-pack      skin-pack      skin-pack        skin-pack    skin-pack      skin-pack      skin-pack    skin-pack

 

OPAKOWANIA  BLISTER

Stworzyliśmy osobny serwis, w całości poświęcony opakowaniom blistrowym www.blistry.pl 

blister      blister       blistry     blistry   blistry      blistry       blister     blister